Kullanım Hakları

Şirket ve yasal detaylar:

Bu site içeriğinden sorumlu; telif hakkı sahibi ve yayıncıdır:

TERRALOGİE
Cebeci Mah. Yargıç sk. Dengiz apt. 8/7 ÇANKAYA/ANKARA
Telefon   +90 3123632815
Faks
email azizkaraca@terralogie.com

İdari kontak (temsilcisi)                Aziz KARACA

Ticari Markalar

Telif hakkı, ticari markalar, veritabanı hakları, patentler ve sitenin tüm benzer hakları ve içerdiği bilgiler, TERRALOGİE , lisans verenleri veya ilgili üçüncü taraf içerik sağlayıcılarına aittir. Bu sitedeki bilgileri kullanabilirsin ve sadece kişisel başvuru için çoğaltabilirsin. Bu bilgiler, dağıtılan veya başka bir kişiye iletilen veya başka bir veri tabanına belge veya diğer materyaller için herhangi bir şekilde çoğaltılamaz. Eğer siteden herhangi bir kopya yapılacaksa, içerdiği tüm telif hakkı veya diğer mülkiyet bildirimlerini ve sorumlulukların reddini muhafaza etmelidir. Bu sitede belirtilen ticari markalar ait ticari isimleri veya TERRALOGİE veya diğer içerik sağlayıcılar için lisanslıdır. TERRALOGİE veya bu sitenin içerik sağlayıcıları tarafından sahip olunan ticari markaları kaynak veya ilişkili hizmetlerin menşeli bir göstergesi gibi yasal olarak kullanılır. Bu sitedeki hiçbir şey ne ‘’TERRALOGİE ’’ ticari markasına veya üçüncü şahıslara herhangi bir lisans veya hak olarak düşünülmeli, kullanmak için girişimde bulunulmalı, ne de site üzerinde görünen logo veya ticari markalara benzer bilgileri kopyalamak veya tescil girişiminde bulunulmalıdır.

TERRALOGİE TM, logolar tescilli ve tescilsiz ticari markalara aittir ve TERRALOGİE yetkisi ile kullanılmaktadır.

Üçüncü şahıs içeriği ve araştırma

TERRALOGİE İngiltere web sitesinde yer alan içeriklerin bir kısmı üçüncü şahısların veya bağlantılar tarafından sağlanır. Üçüncü şahıslardan ve bağlantılardan sağlanan bu bilgiler TERRALOGİE şirketi (‘’Üçüncü Şahıs İçeriği’’) ile bağlantısı yoktur.

TERRALOGİE web sitesinde, tüm Üçüncü Şahıs İçerik kaynağı açık ve belirgin bir şekilde ayırt edilir. Üçüncü Şahıs İçeriği çerçevelenmiş alanlar aracılığıyla, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar yoluyla kullanılabilir, ya da sadece sitede yayınlanmaktadır. Üçüncü Şahıs İçeriği Alman yasalarının ve uluslararası anlaşmaların gereği telif hakkı ile korunan ve sahip olunan veya mahsup Üçüncü Şahıs İçerik sağlayıcısı (lar) tarafından lisanslanmıştır.

TERRALOGİE Üçüncü Şahıs İçeriğinin hazırlanması, kabulü veya düzenleme dâhil edilmemiştir ve açıkça veya örtülü olarak onaylamaz veya bu tür içerik tasvip etmez. Üçüncü şahıs içerik sağlayıcılar dolaylı veya doğrudan içerikleri onaylarlar, ne de sermaye yatırım danışmanlığı ne de menkul değer satışı veya yatırımını onaylarlar en iyi yabancı bahis siteleri. Üçüncü şahıs sitelerindeki herhangi ifade veya görüş TERRALOGİE ’a ait olmayıp, bağımsız sağlayıcılarındır.

TERRALOGİE , kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek, doğru ve zamanında bilgi sağlarken, ne TERRALOGİE ne de Üçüncü Şahıs İçerik Sağlayıcılar doğru, güncel, eksiksiz, yararlı veya bilgilerin başka bir yönünü garanti eder, üçüncü şahıs sitelerden herhangi bir reklam, ürün veya diğer içeriklerden sorumlu veya yükümlü değildir. Erişilen ve kullanılan Üçüncü Şahıs İçeriklerinden yalnızca kullanıcı sorumludur. Üçüncü şahıs içerik yalnızca TERRALOGİE ve Üçüncü Şahıs İçeriği TERRALOGİE tarafından sağlanır. Üçüncü Şahıs İçeriğine güvenmenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp ve hasar için TERRALOGİE sorumlu olmayacaktır.

Kişisel Bilgilere Ek Olarak

Kişisel veya gizli bilgileri sağlamak için önce sitenin gizlilik ilkelerini gözden geçirmelisiniz. Diğer web sitelerini kullanımınız onların kendi hüküm ve koşullarına tabi olacaktır.

Bilgilerin Doğruluğu İlkesi

TERRALOGİE tüm mantıklı beceri ve dikkati bilgilerin toplanmasında kullanır. Ancak, TERRALOGİE kontrolü altında olmayan sebeplerden ötürü internete erişimin yapısında meydana gelen hatalar veya eksiklikler olabilir. Mesela, hizmete yetkisiz erişim, makineyi etkilemesi, Yazılım veya kullanıcı hatası, veri akışı sırasında bağlantının aksaması gibi. Bu hizmet sadece TERRALOGİE tarafından kendi internet servisi ile sağlanan tarihte doğrudur. Herhangi bir özel bilgi ile ilgili tarih için ilgili sayfada yazılı olan tarih geçerlidir. Yukarıdaki bilgilere göre, TERRALOGİE  bilgilerin doğruluğu konusunda TERRALOGİE ile bilgilerin doğruluğunu teyit etmenizi önerir.

Telif Hakkı ve Gizlilik

TERRALOGİE çevrimiçi hizmetleri tarafından sağlanan herhangi bir bilgi gizli ve telif hakları kapsamında korunmaktadır. NATRO© (2018) TERRALOGİE Her hakkı saklıdır.

Teknik Gerçekleştirme / Geliştirme / Grafik Tasarım / Programlama:

tasarım şirketi adı , adres, iletişim bilgisi